meble na wymiar ustrzyki dolne

meble na wymiar ustrzyki dolne

Więc jakie są długoterminowe skutki wstrząsu mózgu lub, w wypadku jakiegoś pro wrestler jest … powtarzających się wstrząsów. W większości przypadków, jeśli masz tylko jedną lub dwie łagodne kontuzje, są szanse, nie będzie długotrwałe skutki i powinno być w porządku. Ale dla tych, którzy mieli powtarzające się kontuzje, sprawy mogą przyjąć bardziej efekt długiej perspektywie.sprzedaż lokali usługowych Lublin Najnowsze badania miały miejsce w odniesieniu do tego tematu, dr Maryse Lassonde z Uniwersytetu w Montrealu przeprowadzili badania porównujące sportowców, którzy mieli historię kontuzje. W porównaniu do siebie, że pojawił się w normie, w porównaniu do tych, którzy nie mieli kontuzje, czy pojawiają się problemy. Niewielkie niedobory stwierdzono, są porównywalne do wczesnych stadiach otępienia, choroby zwykle dokonujące starszych.

Mózg dziewięcioletni NFL weteran Tom McHale, który zmarł z przedawkowania narkotyków w wieku 45 lat, został podarowany i wyniki biopsji wykazały, że cierpi na ciężką chorobę zwyrodnieniową mózgu zwanej przewlekłą traumatyczne encefalopatia. Było to spowodowane przez powtarzające się kontuzje.

Badanie przeprowadzono również na Chrisa Benoit tkanki mózgowej, a legendy http://www.emiro.pl wrestlingu, która miała nie tylko swoje życie, ale życie jego żony i dziecka podczas szczytu swojej kariery. Julian Bailes, przewodniczący Neurochirurgii w West Virginia University oraz członkiem-założycielem Instytutu Sport Legacy stwierdził, że „Te ekstremalne zmiany w całym mózgu, Chris Benoit są wystarczające, by wyjaśnić anormalne zachowania, w tym samobójstwa, a nawet zabójstwa.”

„Nie mogę powiedzieć, czy uraz był jedynym czynnikiem, czy tylko, ale te problemy są tam patologiczne”, powiedział dr Robert Cantu, szef Neurochirurgii Emerson Hospital Concord, Mass., A innym członkiem założycielem Sports Legacy Institute.
http://elektrotechmed.com/tlenoterapia-zabieg-dla-zdrowia-i-zycia/
– autor artykułu