meble na wymiar elblag leclerc

meble na wymiar elblag leclerc

Kontuzje i Pro Wrestling

Jednym z najczęstszych urazów w wrestlingu dziś i yesteryear jest i prawdopodobnie zawsze będzie … wstrząs.

W przeszłości sportowców nie były zbyt zaniepokojeni wstrząsem. Po prostu myślałem, co do cholery, jesteś zapukał głupie, zawroty głowy na trochę i trochę zmęczony, ale to uczucie zniknie.lokale usługowe Lublin Obecnie więcej badań jest wykonywana i oni zdają sobie sprawę, że długotrwałe skutki mogą być poważne, a czasem nawet śmiertelne.

Co to jest wstrząs? Wstrząs mózgu to urazowe uszkodzenie mózgu, które zmienia sposób, w jaki funkcje mózgu. Twój mózg jest miękkim organem, który jest otoczony płynu mózgowo-rdzeniowego i chroniona przez twardą czaszkę. Normalnie płynu wokół mózgu działa jak poduszka, która utrzymuje swój mózg przed walenie do swojej czaszki. Ale jeśli twoja głowa lub ciało jest hit nieoczekiwanie trudne, lub ma uderzenie, twój mózg może nagle spadnie na czaszki i tymczasowo przestać działać normalnie ..

Ale co kontuzje w wrestlingu? Gdzie zapaśnicy nie zawsze uzyskać odpowiedni odpoczynek i czas leczenia przed tym następnym rezerwacji? Niektóre zapaśnicy nie zdaje sobie sprawy, że mają wstrząs, nasza strona internetowa gdy krok na ring następnej nocy. Inni interpretują objawy jak po prostu zmęczony, lub posiadające duże zapasy weekend i po prostu wyczerpany z podróży, pośpiechu i czekać w szatni i ruchliwy weekend. Więc jakie są objawy wstrząśnienia mózgu?

Nie trzeba mieć wszystkie z poniższych objawów, aby mieć wstrząs mózgu:

meble na wymiar elblag leclerc

bóle głowy lub uczucie ucisku w głowie

tymczasowa utrata przytomności

uczucie nudności i zawroty głowy

utrata pamięci krótkoterminowej

ospały, senny uczucie zmęczenia

meble na wymiar elblag leclerc

bełkotliwa wymowa

splątanie lub „czując się jak we mgle / mgły”

rozszerzone oczy lub „martwy” oko spojrzenie

tymczasowa utrata percepcji głębokości

Poważniejsze objawy to

pościele bawełniane DotsPlanet.pl
– autor artykułu