meble na wymiar ile kosztuja

meble na wymiar ile kosztuja

Aby zrozumieć, w jaki sposób postawy Joga działa, musimy najpierw wiedzieć czakra (centrum energii), który pobudza. Chakra’s- dosłowne znaczenie „wheel” – to psychophysically centra naszego organizmu. Mamy bardzo wiele z nich dokładnie nasze ciało przeszedł z małych kanałów przenośników energii (Nadi), a niektóre z nich mamy w naszym ciele astralnym.kredytbezbik.net.pl/potrzebujesz-funduszy-na-dom-wez-kredyt/

Głównym czakry sześć, z których rdzeń okrężnicy jest środkowy (Sushumma), a dwa są te wtórne.

Na podstawie naszej sacrum mieszka czakra „Muladhara”, który w związku z sacralis splotu i ogonowego zwoju regularizes stóp, w funkcji wydzielin i porodu, stymuluje komunikację mowy i reguluje węchowe modalności.

Na poziomie sromu (podstawa penisa) zamieszkuje czakra „svadhisthana”; Polecenia że w związku z jajnika macicy (splot powrózka nasiennego) jajnika, lędźwi, nadnerczy i dolnej części brzucha, nóg i smakowych modalności.

Czakra „Manipura” znajduje się w pobliżu naszych pępka; kontroluje w związku ze splotu słonecznego żołądka i jelit; zarządza trawienie i przyswajanie i jest związane z cyklem menstruacyjnym i wpływa na zmysł wzroku.

meble na wymiar ile kosztuja

Na prawo od „Manipura” odnajdujemy „Surya” Chakra (małe centrum Słońca), dowódca funkcje wątroby; po lewej stronie „Manipura” znajduje się „Chandra” Chakra (małe centrum księżyca), który ACT na trzustce i śledzionie.

fcx

W rejonie klatki piersiowej, znajduje się tuż za serca jest czakra „Anahata”. Reguluje i kontroli w związku ze splotu cardiacus funkcje grasicy, zmysł dotyku, penis i krążenie krwi, oddychanie jako deglutination i systemu locomotors.

Położony u podstawy szyi jest „Vishuddha” Chakra, że ??w związku z gardła splotu jest związany z tarczycy i kontroluje modalność słuchową, skóra, usta i oddychanie.

W głowicy (w środku między oczy brązowy), położona jest „Ajna” Chakra związane z przysadki (przysadki).

Wykonując Hatha Jogi, jeden lub więcej z tych Czakrami zostaje pobudzany w bazie różnych pozycjach (Asana’S) i tworzy tak energii niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania narządów, które korespondują z tych centrów.

Werner Boersch

operacja na haluksy
– autor artykułu