Suplementy na piękne włosy i paznokcie.

Wątki pozawnętrzarskie

Chyba każda kobieta marzy o posiadaniu pięknych, gęstych i lśniących włosów. Na słaby wygląd włosów, ich łamliwość lub wypadanie może mieć wpływ nasza dieta lub braki niektórych elementów i witamin. Istnieje na rynku wiele suplementów dedykowanych właśnie problemowi słabych włosów lub łamliwych paznokci. Warto zatem wiedzieć, jakie suplementy na piękne włosy będą w tym wypadku najlepsze.

Co to znaczy suplement diety?

Suplementy diety zawierają określone substancje odżywcze w bardziej skoncentrowanej formie. Dzięki temu mogą one być przyjmowane w formie np. tabletek, ampułek, saszetek, czy też w formie syropu.
Jakie suplementy na piękne włosy?
Pokrzywa zwyczajna – jest to tradycyjna zielarska roślina stosowana na wzmocnienie włosów. Może być przyjmowana w różnych formach, np. doustnie, w postaci naparów, czy też stosowana zewnętrznie do mycia włosów. Liść pokrzywy jest świetnym źródłem witaminy B, witaminy K, a także składników mineralnych. Dodatkowo pokrzywa uważana jest za środek odtruwający, gdyż powoduje zwiększone wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii.
Skrzyp polny – bardzo znana ze swych właściwości roślina lecznicza, stosowana już w medycynie ludowej jako środek na wzmocnienie włosów i paznokci. Wysuszone ziele lub ekstrakty z rośliny stanowią bogate źródło kwasu krzemowego. Samo ziele zawiera około 5-8% tego związku, ale jest również bogate we flawonoidy, sole potasu i aluminium.
Oba z wyżej opisanych ziół z powodzeniem nadają się do naturalnego suplementowania w celu poprawy kondycji osłabionych włosów lub paznokci.

 

Wątki pozawnętrzarskie
Co powinieneś wiedzieć o DDGS!

Żywienie bydła nigdy nie należało do najłatwiejszych jednak aby to zrozumieć należy zacząć od początku. Mianowicie hodowanie bydła wiąże się z długim czasem dorastanie który wynosi nawet do 20 miesięcy, w związku z tym hodowcy chcą maksymalnie skrócić czas oczekiwania aby wynosił jak najmniej. Dlatego też sprzyja to powstawaniu oraz …

Wątki pozawnętrzarskie
5 prostych i skutecznych sposobów na zwiększenie ruchu na blogu

Bardzo łatwo jest uzyskać ruch na swoim blogu, ale jak uzyskać zwiększony ruch. Dziś internet jest pełen tak wiele blogów i stron internetowych, które są coraz miliony odwiedzających każdego dnia. Jak możemy z nimi konkurować? Cóż, istnieje kilka prostych i skutecznych sposobów, aby zwiększyć ruch na swoim blogu. 1. Twórz …

Wątki pozawnętrzarskie
Najlepsze ostre światło do fotografii

Czy wiesz, jaki rodzaj fotografii jest potrzebny podczas następnej podróży? Jeśli nie, to musisz przeczytać ten artykuł i wprowadzić niezbędne zmiany w swoim życiu. Fotografia to jedno z najbardziej fascynujących i wciągających hobby. Można spędzać godziny przed obiektywem aparatu, pstrykając selfie i robiąc profesjonalne zdjęcia. Zawsze też możesz podzielić się …